Informatie voor hulpvragers, ouders, verzorgers en andere betrokkenen

Ambassadeurs / gecertificeerde hulpverleners Brain Blocks

Hieronder staan certificeerde hulpverleners die de hele cursus Brain Blocks hebben afgerond. Deze hulpverleners noemen we ambassadeurs omdat ze, door middel van een reflectieverslag, hebben laten zien goed met Brain Blocks te kunnen werken en dit te kunnen toepassen in de praktijk. Om als ambassadeur vermeld te blijven staan moeten hulpverleners elke drie jaar een opfris-dag volgen om de nieuwste veranderingen en inzichten mee te krijgen. Staat de hulpverlener waar jij mee werkt op onze site dan weet je dat hij vaardig en up-to-date is in het gebruik van Brain Blocks.

Waarom een ambassadeur / gecertificeerde hulpverlener inschakelen?

Brain Blocks is een toolbox die gebruikt kan worden voor drie doeleinden:

  • Pscyho-educatie
  • Communicatie middel
  • Therapeutische interventie

Bij Brain Blocks gaan we er altijd vanuit dat hulpvragers zelf het beste weten hoe hun eigen brein werkt! Het is dan ook bedoeld om de hulpvrager uit te nodigen tot het maken van zijn eigen beelden en taal.

Wij vinden dat een standaard uitleg, met standaard beelden, herkenbaar kan zijn en inzicht kan geven maar dat het werken met de eigen beelden en taal van de hulpvrager altijd centraal moet staan! Het alleen maar voorlezen van stapjes uit een boekje is daarom ook niet voldoende. Hulpverleners leren in de cursus hoe ze dit moeten doen en dat is niet altijd gemakkelijk! Iedereen is anders en daarom is elke inzet met Brain Blocks anders. Het is dan ook nodig dat hulpverleners goed kijken en luisteren naar de hulpvrager om Brain Blocks zo aan te passen dat de hulpvrager ermee verder kan. Verder leren we hulpverleners ook hoe ze belangrijke anderen rondom de hulpvrager kunnen betrekken in het hulpverlenersproces. Op die manier kan de hulpvrager in blokjestaal met iedereen communiceren, wat vaak gemakkelijker voor hem of haar is. Omdat er geen standaard brein bestaat en we iedereen een hulpverlener gunnen die Brain Blocks voor hem of haar op maat aanbiedt willen we verder ook nog vermelden dat het niet is toegestaan om Brain Blocks filmpjes online te zetten.






Naam E-mail Provincie Professie Bedrijf en Adres
Angelique Ham angelique.ham@gmail.com Overijssel Ambulante multifocale begeleiding
W. Ter Haarstraat 7, 7707 CJ Balkbrug, Nederland
Anke van Meijel anke@onderdebomen.nl Gelderland Onder de Bomen
Postweg 50, 6523 LD Nijmegen, Nederland
Annelie Huijbregts jenniferdebekker@gmail.com Noord-Brabant Persoonlijk begeleider Zorgboerderij Van 't Zandeind
Zandeind 32A, 5133 AC Riel, Nederland
Astrid van Dorsten a.c.vandorsten@wvoranje.nl Noord-Brabant Willem van Oranje College
De Gaard 4, 5146 Waalwijk, Nederland
Aukje Reurink info@parasschute.nl Overijssel Parasschute
Paul Schuitemastraat 2, 7425 Deventer, Nederland
Chantal Habets-Dam chantal.dam@innovo.nl Limburg Innovo
Rolduckerstraat 56, 6461 VM Kerkrade, Nederland
Els Boot e.boot@kwintes.nl Zuid-Holland Tom in de Buurt Nieuwkoop | Kwintes
Achterweg 1, 2421 EB Nieuwkoop, Nederland
Fayla Huijbregts f.huijbregts@trivers.nl Noord-Brabant Orthopedagoog NVO Trivers
Parklaan 7, 4702 XA Roosendaal, Nederland
Hetty Joustra hjoustra@prtcoaching.nl Utrecht PRT Coaching
Van der Duijn van Maasdamlaan 39, 3445 CA Woerden, Nederland
Irma Broers i.broers@amarezorg.nl Noord-Brabant Amare Zorgcoaching
Bosscheweg 67, 5151 BB Drunen, Nederland
Ivo van Groesen ivo.van.groesen@trema.org Noord-Brabant CJG Drimmelen- Geertruidenberg
Parklaan 1, 4921 CE Made, Nederland
J. Arts jaj.arts@telfort.nl Noord-Brabant Werkzaam voor CJG Breda
Paardeweide 5, 4824 EH Breda
Jacqueline van Leeuwen leeuwen18@xs4all.nl Noord-Brabant Kwintes team Autisme Gouda Locus
Nieuwe Markt, Roosendaal, Netherlands
Joris Naus j.naus@reiniervanarkel.nl Noord-Brabant Reinier van Arkel, KJP Herlaarhof
Boxtelseweg 32, 5261 NE Vught, Nederland
Maaike Pelders m.pelders@amarezorg.nl Noord-Brabant Amare Zorgcoaching
Bosscheweg 67, 5151 BB Drunen, Nederland
Mändy van der Burgt - van den Boogaard mandy.vdburgt1@hotmail.com Noord-Brabant Infinity Care Mändy
Boschakker 2, 5358PA Ravenstein, Nederland
Manon van de Wiel m.v.d.wiel86@gmail.com Noord-Brabant Combinatie Jeugdzorg, Intensieve Dagbehandeling Eindhoven
Sint Philomenastraat 13, 5622 CG Eindhoven, Nederland
Marian Eijkenaar m.eijkenaar@meegeldersepoort.nl Gelderland MEE Gelderse Poort
Meester D.U. Stikkerstraat, Arnhem, Netherlands
Mariëtte Robbemond mariette.robbemond@autisme-spiegel.nl Gelderland Autisme Spiegel
Marijkelaan 2, 3851 RN Ermelo, Nederland
Marion Laanstra-Postma marionpostma@gmail.com Drenthe Yorneo
Papenvoort 21, 9447 TT
Marit Meijboom m.meijboom@live.nl Vlaanderen Marit Meijboom
Beekseweg 21, 2382 Ravels, België
Marjon Hilgers marjon.h@hotmail.com Gelderland MHCoaching
6615, Hazenlpad, Leur, Netherlands
Marlies Persoons m.persoons@amarezorg.nl Noord-Brabant Amare Zorgcoaching b.v.
Bosscheweg 67, 5151 BB Drunen, Nederland
Monique van Haaren moniquevanhaaren@home.nl Noord-Brabant Monique van Haaren
Mispeleindsingel 19, 5045 DM Tilburg, Nederland
Nanda Koopmanschap nanda@trotsbegeleiding.nl Utrecht Trots Begeleiding & Coaching
Ruiterskamp 22, 3755 JG Eemnes, Nederland
Nicole van Kaathoven info@nicolevankaathoven.nl Noord-Brabant Nicole van Kaathoven
Toon Bolsiusstraat 25A, 5482 LA Schijndel, Nederland
Saskia Aussems s.aussems@hotmail.com North Brabant Praktijk Saskia Aussems
6026 DE Maarheeze, Nederland
Stephan van de Ven s.vandeven@brainblocks.com Gelderland Brain Blocks
Kerkenbos 1079, 6538 Nijmegen, Netherlands
Wieke Sloven dansfanwieke@hotmail.com Noord-Brabant WieMOVE
Bellinistraat 52, 5049 CJ Tilburg, Nederland
Www.viacolumbus.be info@viacolumbus.be Vlaanderen TOLKAMERSTRAAT 19, 3473 WAANRODE, Belgie KATRIEN PETERS - VIA COLUMBUS
Tolkamerstraat 19, 3473 Kortenaken, België